Недавні події в Україні змусили українців по-новому подивитись на своїх сусідів, співвітчизників, побратимів. Тому зараз, як ніколи, необхідно об'єднатися, показати, що Україна була, є і буде єдиною країною. З цією метою відділ освіти Дубенської райдержадміністрації спільно з керівництвом району запросили учнів зі східних областей України на Дубенщину. Відгукнулись на запрошення вихованці Преображенської та Зорянської шкіл Томаківського району Дніпропетровської області. Вже 11 травня ми зустрічатимемо делегацію учнів в рамках акції «Єдина Україна». Гостюватимуть на Дубенщині 20 школярів 5-10 класів і 3 дорослих. Відділ освіти склав цікаву програму, яка включає в себе знайомство з містом Дубно, краєзнавчі екскурсії Дубенським замком, Тараканівським фортом, відвідування Козацького редуту, що знаходиться між селами Плоска і Семидуби, проведення квесту «Козацькі забави». При можливості, на велике прохання гостей з Дніпропетровщини, організується екскурсійна поїздка до Львова. Усі гості будуть поселені в сім’ях у селі Івання Дубенського району. Гостюватимуть школярі до 14 травня.

 

Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення унікальної акції «Єдина Україна. Единая Страна» по прийому делегації учнів зі Східної України в Дубенському районі.

Орієнтовна програма заходів:

11 травня 16.00-19.00 – знайомство з містом Дубно, екскурсія                     в замок князів Острозьких (м. Дубно, Державний                            історико-культурний заповідник).

12 травня 10.45екскурсія в Тараканівський форт                                           (с. Тараканів, Дубенського району).

12 травня 13.00«Козацькі забави» (лісовий масив біля

                   с. Тараканова, а при поганих погодніх умовах –                                   Семидубський ліцей)

Час проведення орієнтовний.

 

Координатор Мельнікова Наталя Леонідівна

конт. тел. 050-228-36-92

 

Дубенщина щиро запросила

Наших Східних друзів на гостину

Всіх козацьким духом оповила

Полюбила кожную дитину.

 

Шанувались міць, козацька слава

І, напевно, кожен зрозумів:

Лише в єдності міцна держава,

Лише в злагоді міцний нарід.

 

Спільна справа дружньо об’єднала,

Схід і Захід, хлопців і дівчат.

Серце єдності тут молодь заквітчала

Свій маленький український сад.

 

Дай нам, Боже, сили і снаги

В єдності тримати береги,

Щоб жили гуртом не по одинці 

На землі щасливі українці.

ПТИЦЬКА ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

11 травня хлібом-сіллю, теплом і відкритістю сердець зустрічали дорогих гостей учні та батьки, педагоги Іваннівської загальноосвітньої школи, вся громада села Івання. Делегацію з Томаківщини привітали начальник відділу освіти Галина Вознюк, сільський голова Світлана Бирук. Як рідних зустрічали батьки хлопчиків і дівчаток, яких на час перебування забирали у свої родини.

Після поселення в сім’ях гості познайомились з містом Дубно, відвідали Дубенський замок. Позитивні емоції дітвори від побаченого та почутого були підсилені частуванням смачним морозивом, яким гостей пригостив голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук. 

 

 

Після завершення екскурсійної програми  школярі стали учасниками квесту «Стежками пригод». Протягом вечора у стінах Іваннівської школи було гамірно: лунали щасливі дитячі голоси, сміх, тривало  щире спілкування школярів, колег-педагогів.

 

 

Хмарний дощовий ранок 12 травня не зіпсував гарного настрою та планів щодо знайомства  делегації із Томаківщини Дніпропетровської області з історичними памятками Дубенського краю. Сподіваємось, що подорож тунелями Тараканівського форту, відвідування Козацького редуту, спілкування з однолітками у Семидубському аграрному ліцеї, участь у козацьких забавах разом із школярами Вербської, Тараканівської, Іваннівської, Птицької шкіл залишаться на довго у приємних спогадах  наших дорогих гостей.   Колектив Семидубського аграрного ліцеюі ЗОШ І-ІІ ступенів гостинно  зустрів делегацію   з Дніпропетровщини. Увазі гостей була запропонована виставка творчих робіт як учнів  навчального закладу,  так і усього Семидубського освітнього округу.

   Вироби з природного матеріалу  та  бісеру презентувала  учениця 8 класу  Москалюк Марія.

   Про своє захоплення  вишивкою, яке з раннього дитинства прищепила їй мама, розповіла учениця 7 класу Губчук Вікторія.

   Учень 6 класу Янчак Вадим поділився враженнями про заняття у гуртку «Юний бджоляр», а також пригостив гостей запашним медом з шкільної пасіки. 

  Переможець обласних змагань з армреслінгу учень 11 класу Женевський Богдан розповів про спортивні перемоги наших спортсменів. Гості оглянули представлені грамоти та медалі переможців .


Після огляду виставки гості взяли участь у роботі круглого столу. Досвідом роботи поділився учнівський парламент школи, який очолює Ірина Ондрей. Презентував свою роботу клуб «Крок» - переможець конкурсу на кращий логотип шкільного Клубу підприємництва, який  проводився в республіці Польща.

   Юні екскурсоводи Буркацька Ірина, Мандрицька Мар’яна, Загребельна Софія  провели змістовну екскурсію на Козацькому редуті – місці останнього бою козаків загону І.Богуна із польким військом.  Гості із Дніпропетровщини були задоволені і вражені побаченим, поповнили у своїй душі скарбничку  знань про героїчну історію  України, свого народу.

   На згадку про зустріч учні вручили гостям пам’ятні сувеніри, виготовлені власними руками, та обмінялися листівками, на яких висловили побажання один одному миру, добра, сонця та бути патріотами своєї країни – України.

13 травня відбулась захоплююча подорож до міста Львова. Високий замок, пам’ятки архітектури старого міста, аромат Львівської кави, неповторний колорит справили незабутні враження на дітей і дорослих.

Повертаючись з екскурсії, у всіх виникло велике бажання спробувати водиці із Тарасового джерела, що у Підлужжі.

Завершився  ще один день  єднання вечіркою «Україна. Мир. Дружба», на яку з подарунками для гостей завітали голова Дубенської райдержадміністрації Руслан Сивий, голова Дубенської районної ради Олександр Дехтярчук, міський голова Дубна Василь Антонюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Вознюк.
Вранці 14 травня урочисті дзвони храму Різдва Пресвятої Богородиці села Івання скликали всю громаду на церковне подвір’я, де всіх радо зустрічав настоятель отець Володимир. Зворушливими та проникливими були його слова як батька, як громадянина, як священника. Усім миром молилися за мир на нашій українській землі, за спокій у кожній родині, за щасливе повернення гостей до рідних домівок, дякуючи Всевишньому за можливість познайомитись, подружитись і тим самим зміцнити нашу ЄДИНУ УКРАЇНУ.

ПОТЯГ СПОЛУЧЕННЯМ "КОВЕЛЬ - СІМФЕРОПОЛЬ"

ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ З ПЕРШОЇ КОЛІЇ...